niedziela, 3 czerwca 2018

StreetDance


         Carly (Nichola Burley), tancerka street Dance, ma wszystko, czego dotąd pragnęła. Zakochana w charyzmatycznym Jay’u (Ukweli Roach), który doprowadził ich streetdance’ową ekipę do ostatniego etapu mistrzostw Wielkiej Brytanii, nie może doczekać się finałowych występów.
Kiedy pewnego dnia Jay oznajmia, że porzuca ekipę i odchodzi od Carly, cały jej świat wali się w gruzy. Rzucona na głęboką wodę Carly walczy, by udowodnić sobie i ekipie, że zdoła ich doprowadzić do zwycięstwa. Jednak po serii komplikacji, w tym utracie sali do prób, zaczyna poważnie wątpić w swoje przywódcze umiejętności.
Ratunkiem dla Carly i jej zespołu okazuje się... Helena (Charlotte Rampling), dyrektorka szkoły baletowej. Zachwycona umiejętnościami i entuzjazmem ulicznych tancerzy proponuje nietypowy układ: udostępni im luksusową salę w Akademii Baletowej, w zamian za współpracę z jej studentami. Helena ma nadzieję, że Carly zaszczepi pasję i zapał w jej podopiecznych przed zbliżającymi się przesłuchaniami do Royal Ballet."

          „
StreetDance 3D” to jedna z pierwszych produkcji ostatnich lat, przez którą przemawia świadomość istnienia zjawiska prawdziwej pasji do tańca. To już nie, jak w przypadku zmyślonych historii ze "Step Up" czy "Kochaj i tańcz", złudna podróż przez społeczną drabinę, a dowód na to, że taki awans jest możliwy. Przygotowanych specjalnie do roli aktorów zastępują amatorzy lub pół amatorzy, głównie finaliści brytyjskich edycji You Can Dance i Mam Talent. Im się udało, wytańczyli swoją drogę do gwiazd. Aktorzy z nich co prawda marni, ale jako tancerze wypadają naprawdę przekonująco. To ich żywioł, ich świat, ich miejsce. Jesteście gotowi, by stanąć obok? Przekonajcie się sami, spełniajcie marzenia! A jeśli podobna perfekcja ciała jest Wam obca, to przynajmniej nie zdejmujcie okularów. Trzeci wymiar potrafi zdziałać cuda. Fabuła niby znana, ale w tym przypadku jest jedynie tłem dla tanecznych popisów.

        Finaliści brytyjskiej edycji You Can Dance oraz Mam Talent w tanecznej eksplozji, czyli w tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów przygotowujących do mistrzostw Streetdance w Wielkiej Brytanii grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z uczniami szkoły baletowej. Choć pochodzą z różnych środowisk, mają wspólną pasję i pragnienie, by zajść wysoko. Wiedzą, że muszą znaleźć sposób, by połączyć siły i wygrać pojedynek. W filmie odnajdziecie porywające sekwencje taneczne w rytmie przebojów takich wykonawców jak: N-Dubz, Chipmunk, Pixie Lott, Cheryl Cole oraz Tinie Tempah. 


       Uważamy, że ten film wart jest obejrzenia, porusza umysł, serce, a przede wszystkim ciało! Podczas zwykle monotonnego siedzenia na kinowym krześle nogi same rwą się do tańca na widok wyczynów bohaterów. Każda scena dostarcza nowych wrażeń, dlatego przygotujcie się na prawdziwą rewolucję i koniecznie zobaczcie ten film!
 
                                                                                                     A&A

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz